Rapid a resa 125 YOLLARA YENİ BİR BAKIŞ AÇISI KATIN İleri teknoloji ile üretilmiş RESA 125, tarzıyla ve sahip olduğu özelliklerle yepyeni eşsiz bir deneyim yaşatmaya hazır. a
resa 125

EŞSİZ ÖZELLİKLERİYLE, YEPYENİ RESA VARSA İŞLER YOLUNDA

İleri teknoloji ile üretilmiş RESA 125, tarzıyla ve sahip olduğu özelliklerle yepyeni, eşsiz bir deneyim yaşatmaya hazır.

Güçlü Motoruyla RESA Varsa İşler Yolunda

Resa, 125 cc’ye sahip bir scooter model olup 9,11 HP güç ve 8,6 Nm(Newtonmetre) tork üretebilen, gelişmiş yakıt enjeksiyonlu doğa dostu Euro 5 motora sahiptir. Gücü ve doğa sevgisini birleştiren RESA 125 ile yolların keyfini sürdürülebilir kılın.

3 Farklı Renk Seçeneğiyle RESA Varsa İşler Yolunda

RESA 125’in sahip olduğu şık tasarımı ve 3 farklı renk seçeneği ile tarzınızı belirlerken, tüm gözleri üzerinize çekin. Yol keyfini her daim fark edilebilir olmanın keyfiyle yaşayın.

Enjeksiyonlu Motoruyla RESA Varsa İşler Yolunda

Yakıt besleme olarak da bilinen enjeksiyon sistemine sahip RESA 125 motoru ile yolculuğun keyfini uzun uzun çıkarın. Enjeksiyon sistemi ile hem motorunuzun verimi artırın hem de az yakıtla maksimum yol alın.

Yüksek Manevra Kabiliyetli RESA Varsa İşler Yolunda

Özel tasarımı ve dinamik motoru sayesinde sahip olduğu yüksek manevra kabiliyeti, size şehir içi trafiğini bir oyun alanına dönüştürecek. Şehir içinin yoğun trafiğinde bile kıvrak manevralarla rahat bir şekilde ilerlemenizi sağlayacak. Olmak istediğiniz noktada olmak istediğiniz saatte olmanın anahtarını verecek.

Çepeçevre Koruma Demiriyle RESA Varsa İşler Yolunda

Motosikletinizi çepeçevre saran scooter koruma demiri, motorunuzu alabileceği darbelere karşı korurken, sizin de olası kazalarda en az hasarı almanızı sağlayarak üst düzey koruma sağlıyor. Heyecan dolu sürüş deneyimini güvenle buluşturuyor.

Led Farlarıyla RESA Varsa İşler Yolunda

Geniş açılara sahip led farlarla aydınlık yolda ilerlemenin ve diğer araçlar tarafından görünür olmanın ayrıcalığını sürün.

Led Gündüz Farıyla RESA Varsa İşler Yolunda

RESA 125’in sahip olduğu led gündüz far ile günün her saatinde daha güçlü aydınlatma ve her detayı yakalama ayrıcalığı sizinle olacak.

Led Sinyallariyle RESA Varsa İşler Yolunda

Yüksek görünürlük sağlayan led sinyaller, dönüşlerinizin en güvenilir habercisi olacak. Dönüş kaynaklı kazaları engellemenizde yardımcı olan led sinyaller ile manevranız belirgin bir şekilde fark edilsin.

Led Arka Fren Stop Farlarıyla RESA Varsa İşler Yolunda

RESA 125 ile güvenli duruşlar sergilediğinizi gösteren led arka fren stop farlar sizinle. Dinamik led farlarla güvenli duruşların keyfini çıkarın.

Ön Disk Freniyle RESA Varsa İşler Yolunda

Kısa mesafelerde duruş mesafenizin güvenliğini sağlayan ön disk fren ile istediğiniz anda yumuşak duruşlar sergileyin. Yol tutkunuzun anahtarını güvenli yolculuklara çevirin.

Kombine Fren Sistemiyle RESA Varsa İşler Yolunda

Ani frenlemelerde fren gücünün tekerleklere dağılımını sağlayarak ani duruşlarınızı kontrol altına alan kombine fren sistemi ile dilediğiniz anda korkusuzca duraklayın.

14 inç Jantlarıyla RESA Varsa İşler Yolunda

Scooter modellere göre oldukça geniş 14 inç jantlara sahip olan Resa 125 ile şehir içinde engelleri dert etmeden ilerleyin. Sağlam yapısıyla da uzun senelerce kaliteyi çevrenizde döndürün.

Gizli Arka Yolcu Ayaklığı ile RESA Varsa İşler Yolunda

RESA 125, her detayıyla sürücüsünün konforunu düşünürken aynı zamanda ikinci yolcu konforunu da düşünüyor. Açılır ve kapanır gizli arka yolcu ayaklığı ile sürüşünüze eşlik edecek yolcunuza konforlu bir yol heyecanı sunuyor.

Geniş ve Rahat Selesiyle RESA Varsa İşler Yolunda

RESA 125’in sahip olduğu geniş ve rahat 2 kişilik sele, sahip olduğu kompakt gövde tasarımı ile her koşulda yolculuğunuzun konforunu üst düzeye çıkarıyor. Şık ve göz alıcı dikişleriyle de konforu estetikle buluşturarak gözleri üzerine çekiyor.

USB Şarj Girişiyle RESA Varsa İşler Yolunda

USB şarj girişi, hazırlıksız çıkılan yolculuklarda telefonunuzu şarj etmenize ve yolculuğunuzun her anında ulaşılabilir olmanıza imkân sağlıyor. Size de sorunsuz yolculuklar yapmak kalıyor.

Direksiyon Altı Saklama Alanıyla RESA Varsa İşler Yolunda

RESA 125’in sahip olduğu direksiyon altı askılık ile çanta ve mont gibi kolay ulaşmanız gereken eşyalarınız elinizin altında olsun. Pratik olmanın ayrıcalığını yolculuğunuz boyunca hissedin.

Ektra Askılığıyla RESA Varsa İşler Yolunda

RESA 125’in sahip olduğu askılık çanta ve ceket gibi eşyalarınızı hareket alanınızı daraltmadan rahatça taşıma imkânı sunuyor. Size de sürüşlerinizi özgürce gerçekleştirmek kalıyor.

Dijital Gösterge Paneliyle RESA Varsa İşler Yolunda

Modern çizgilerle donatılmış ve şık tasarıma sahip dijital gösterge paneli sayesinde yolculuğunuzun her anında hızınızı, devrinizi ve yakıt durumunuzu kolayca takip edebilirsiniz. Trip özelliği sayesinde de yolculuğunuz boyunca kaç kilometre yol yaptığınızı görebilirsiniz.

#haydiçıkyola!

yolculuğunuza retro
bir dokunuş

360 DERECE GÖRÜNÜM

Teknik Özellikler

Motor Tek Silindir 4 Zaman
Buji Sayısı 1
Valf 2
Silindir Hacmi (cm3) 124,6 cm³
Silindir Çapı ve Strok (mm) 52.4x57.8 mm
Maksimum Güç 9,11 HP - 8000 d/d
Maksimum Tork 8,6 Nm - 6500 d/d
Yakıt Besleme Enjeksiyon
Soğutma Sistemi Hava
Yağlama Tipi Yağ pompası
Aktarma Kayış
Şanzıman Otomatik
Ateşleme ECU
Çalıştırma Elektrik/Pedal
Boyutlar (UxGxY) (mm) 1930X688X1105
Yerden Yüksekliği(mm) -
Aks Arası (mm) 1320
Yüksüz Ağırlığı (kg) 104
Yakıt Tankı Kapasitesi (lt) 6
Ön Süspansiyon Teleskopik
Arka Süspansiyon Helezonik yay tek amortisör
Ön Fren Disk
Arka Fren Tanbur
Ön Lastik 80/90-14
Arka Lastik 90/90-14
Renk Mavi,Gri,Beyaz
Akü 12V/7Ah
Azami Hız (km/h) 85 km/h
Maksimum Yük Kapasitesi (kg) 254
Yakıt Gösterge/Rezerv Musluk Yakıt Göstergeli
Vites Göstergesi Yok
Katalitik Konvertör Var
İç Lastik - Ön Tubeless
İç Lastik - Arka Tubeless

RENK SEÇENEKLERİVisal 125

Yolculuğunuzun
Vazgeçilmezi

KANUNİ

Kuruluşu 1950’li yıllara dayanır.

HIZLI İLETİŞİM

0850 209 6565
Tepeören Mah. Eski Ankara Asfaltı No:206 34940 Tuzla / İstanbul
Call Now Button