Image Alt
kanuni

Tarihçe

1950'den Beri

Kuralkan Kültürü İle

1987 yılından beri Türkiye’de yüz binleri aşan kullanıcı adedi 120 bayisi ve 300’ü aşkın yetkili servisiyle ülkenin en büyük pazarlama ve hizmet organizasyonlarından birine sahip olan grubumuz, ülkemizde motosiklet sektörünün doğmasında ve motosiklet kültürünün oluşmasında öncülük etmiş kuruluşlardan biri olmuştur.

TÜRKİYE'NİN MOTOSİKLETİ

+35 YILDIR

değerlerimiz

YÖNETİM SİSTEMİ
POLİTİKALARIMIZ

Slide Geçmişten Günümüze Kanuni Motor
Kilometre Taşları
Grubumuzun otomotiv sanayisinde faaliyet gösteren şirketi Kuralkan Motorlu Araçlar A.Ş. motosiklet sektörüne ilk adımını 1987 yılında MZ Motosikletlerin Türkiye Distribütörlüğü ile atmıştır.

Sektörde gösterilen başarının ardından, 1994 yılında İstanbul Dudullu’daki fabrikasında yerli motosiklet üretimine başlayan Kuralkan Motorlu Araçlar A.Ş. o yıldan bu yana Kanuni markasıyla ürettiği motosikletleri hem yurt içi hem de yurt dışı pazara sunmaktadır.

Başarılı grafiğini sürekli yukarı doğru taşıyan Kuralkan A.Ş. faaliyetlerini 2006 yılında hizmete açılan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı yakınındaki Kanuni Motosiklet Üssü’nde sürdürmektedir.

Kanuni Motosiklet Üssü 60.000 m2’lik kapalı alanıyla yakın coğrafyanın en büyük motosiklet üretim tesislerinden biri konumundadır.

Motosiklet üretimindeki en yeni teknolojileri ve yenilikleri bünyesinde barındırmak üzere tasarlanan fabrika içerisinde; eğitim pisti, sürüş test alanı, depolama, montaj ve çok kapsamlı bir kalite kontrol ünitesi bulunmaktadır.

Kanuni Motosiklet Üssü günlük 1000 motosiklet üretim ve 500 kişilik istihdam kapasitesine sahiptir.
c TRACK v

KANUNİ

Kuruluşu 1950’li yıllara dayanır.

HIZLI İLETİŞİM

0850 209 6565
Tepeören Mah. Eski Ankara Asfaltı No:206 34940 Tuzla / İstanbul
Call Now Button