1987 yılından beri Türkiye’de yüz binleri aşan kullanıcı adedi 120 bayisi ve 300’ü aşkın yetkili servisiyle ülkenin en büyük pazarlama ve hizmet organizasyonlarından birine sahip olan grubumuz, ülkemizde motosiklet sektörünün doğmasında ve motosiklet kültürünün oluşmasında öncülük etmiş kuruluşlardan biri olmuştur.

Üretim

Kanuni Motosiklet Üssü 60.000 m2 lik kapalı alanıyla yakın coğrafyanın en büyük motosiklet üretim tesislerinden biri konumundadır.

Yenilikçi

2019 yılında Kuralkan sektörde bir ilke imza atarak ekuralkan.com platformunu kurmuş, böylece gerek son tüketiciye gerekse iş ortaklarına bu platform üzerinden satışa sunduğu tüm ürünleri Türkiye’nin her tarafına kolaylıkla ulaştırabilme imkanını sağlamıştır.

DEĞERLERİMİZ Kuralkan Gurubu ticari ahlakı, dürüstlüğü, ülkemize ve insanımıza hizmeti düstur edinmiştir. Yarım asrı aşan geçmişinde gücünü manevi değerlerinden, ülkesinden , insanından alan kurumumuz, çalışmalarında çağdaşlığı, bilimselliği ve profesyonelliği temel almaktadır. Gücümüzü ve enerjimizi müşterilerimizin bayilerimizin ve çalışanlarımızın güveninden alıyoruz. Bu güvene layık olmak için 60 yılı aşkın süredir istikarımızı kaybetmeden tüm gücümüzle ve yüreğimizle çalışıyoruz.

Alt

MEHMET KURALKAN – KURUCU

ÜRETİM YAPAN İNSAN, BEREKETLİ TOPRAK GİBİDİR

MEHMET KURALKAN – KURUCU

ÜRETİM YAPAN İNSAN, BEREKETLİ TOPRAK GİBİDİR

Ücretsiz Teslimat

Hızlı ve Güvenli Teslimat Sağlamaktayız.

YEDEK PARÇA

Online Yedek Parça Siparişi

Hızlı Destek

Müşteri Memnuniyeti ve Çözüm Odaklı

Online Sipariş

ekuralkan.com sitemizden online sipariş

YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKALARIMIZ

ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ

Otomotiv ve Bilişim sektöründe talep edilen ürünleri istenen; özelliklerde, kalitede, terminde üretmek/Temin etmek, maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak ve yönetim sistemi şartlarına uyarak sürekli iyileştirme için gerekli tüm tedbirleri almak, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle uyum içerisinde çalışmaktır.

ISO 27001:2013 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ (BGYS)

Kuralkan Bilişim Ve Otomotiv; ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini kurmuş ve şartlarını yerine getirmeyi, etkinliğini sürdürmeyi ve sürekli geliştirme faaliyetini devam ettirmeyi, yasal şartlar, sözleşme şartları ile yükümlülükleri ve müşteri şartlarını da göz önünde bulundurarak, mevcut ve oluşabilecek riskleri de dikkate almak yoluyla bilgi güvenliği gereksinimlerini karşılamayı politikası olarak belirlemiş ve ilgili taraflara sunmuştur.

Preloader