Rapid a visal 125 Şehrin Sokaklarında Konfor Yanında Eşsiz özellikleriyle konforu yaşatan Visal 125, gelişmiş enjeksiyon sistemiyle de en ekonomik yolculukları sunuyor. Size de şehri keyifle keşfetmek kalıyor. a
Visal 125

Tarzıyla tüm bakışları kendine çeken Visal125, göz alıcı tasarımıyla en havalı ve en konforlu yolculuklarınızda size eşlik eder.

KONFROLU YOLCULUĞUNUZUN VAZGEÇİLMEZİ GENİŞ SELE

Ergonomik yapısı ve kompakt gövdesi ile yolculuğunuz boyunca rahatı elden bıraktırmayacak geniş selesiyle uzun yolculuklar artık daha konforlu.

İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY ARKA SAKLAMA ÇANTANIZDA

Kask ve çantanız için ekstra alan sunan ve uzun yolculuklarınızda ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza almanızı sağlayacak özel tasarım arka çantası ve sele altı saklama alanı, yolculuğunuza kolaylık katacak.

GELİŞMİŞ ENJEKSİYON SİSTEMİ İLE DÜŞÜK YAKIT, KESİNTİSİZ SÜRÜŞ

Gelişmiş enjeksiyon sistemi ile en az yakıtla en yüksek performansı yakalamanıza, yolculuklarınızın keyfini kesintisiz uzun uzun sürmenize imkân sağlar.

KOMBİNE FREN SİSTEMİ İLE ANİ DURUŞLAR DAHA GÜVENLİ

Ani frenlemelerde fren gücünün tekerleklere dağılımını sağlayarak sürüşünüzü kontrol altına alan kombine fren sistemi ile duruşlar şimdi daha sağlam daha güvenilir.

ÖN FREN DİSK İLE KISA MESAFELERDE ETKİLİ DURUŞLAR

Kısa mesafelerde duruş mesafenizin güvenliğinizi sağlayan ön disk fren sistemi ile şimdi dilediğiniz yerde yumuşak duruşlar gerçekleştirin ve yolların kontrolünün sizde olduğunu hissedin.

USB GİRİŞİ İLE 7/24 YOLLARDA ULAŞILABİLİR OLUN

Sahip olduğu USB girişi ile hazırlıksız çıkılan yolculuklarınızda sizi ulaşılabilir kılarken, ne kadar özel olduğunuzu hissedecek yolculuğun keyfini doyasıya çıkaracaksınız.

ŞIK RETRO TASARIM

Visal 125 sunduğu üç fark renk kombinasyonu ve şık retro tasarımı ile tüm gözleri üzerinize çekerken size de bu şıklığın farkını ve keyfini sürmek kalacak.

ÇOK DAHA ÇEVRECİ EURO V DOĞA DOSTU MOTOR

Visal 125 sahip olduğu çevreci ve Euro V normlarına uygun doğa dostu motoru ile çevre kirliliğinin önüne geçip hem doğanın hem de sizin güvenliğinizi sağlarken, benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatır.

MOTOSİKLETİNİZİN GÜVENLİĞİNİ EOBD SİSTEMİNE BIRAKIN

Visal 125’in sahip olduğu egzoz emisyonlarının yükselmesine neden olan arızayı en kısa sürede tespit eden EOBD Sistemi, tüm ezberleri bozarak motosikletinizin güvenliğini üst sınıfa taşıyor.

VİSAL 125’İN GÜÇLÜ MOTORU İLE BENZERSİZ SÜRÜŞLER

124,6 cc hacimli, tek silindirli, 4 zamanlı, sıvı soğutmalı, 8,31 HP güç ve 8,20 Nm Tork üretebilen motoru ile Visal 125 size benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatırken yolların tek hâkimi siz olun.

GENİŞ AYAK MESAFESİ İLE KONFORU HİSSEDİN

Gidon hakimiyetinizi arttıran, doğru konumlandırılmış pedalları ve geniş ayak mesafesi ile vücut duruşunuz en sağlıklı yapıyı alırken, gerçekleştireceğiniz rahat sürüşlerle çok konforlu ve özel hissedeceksiniz.

EL VE AYAK MARŞI İLE KONTROLLÜ SÜRÜŞ

Visal 125 sahip olduğu çift marş sistemi ile hem elden kontrol hem de ayaktan kontrol sağlamanıza yardımcı olur. Yola çıkmanızı için birçok nedeniz birden çok marş sisteminiz varken yerinizde duramayacaksınız.

YOL KEYFİNİZDEN VAKİT ÇALMAYACAK KOLAY YAKIT GİRİŞİ

Görünür ve kolay ulaşılabilen konumda yerleştirilmiş yakıt girişi, size istasyonlarda vakit kaybettiremeyecek tutkulu sürüşlerinize kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

ERGONOMİK AYAKLIK İLE HERKES İÇİN KONFOR

Arka yolcu için geliştirilmiş açılır ve kapanır yapıya sahip ayaklık, hem yalnız gerçekleştireceğiniz sürüşlerde sizi rahatsız etmeyecek, hem de ikinci yolculu sürüşlerinizde yolcunun konforunu arttırarak keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacak.

EKSTRA ASKILIK İLE YÜKLER KOLAYCA TAŞINIYOR

Visal 125’in sahip olduğu askılık çanta ve ceket gibi eşyalarınızı alanınızı daraltmadan rahatça taşıma imkânı sunuyor. Bu sayede yolculuğunuzun konforu katlandıkça katlanıyor.

#haydiçıkyola!

yolculuğunuza retro
bir dokunuş

360 DERECE GÖRÜNÜM

Teknik Özellikler

Motor Tek Silindir 4 Zaman
Buji Sayısı 1
Valf 2
Silindir Hacmi (cm3) 125 cm³
Silindir Çapı ve Strok (mm) 52.4x57.8 mm
Maksimum Güç 8.43 HP 7500 d/d
Maksimum Tork 8.20 Nm - 6000 d/d
Yakıt Besleme Enjeksiyon
Soğutma Sistemi Hava
Yağlama Tipi Yağ pompası
Aktarma Kayış
Şanzıman Otomatik
Ateşleme ECU
Çalıştırma Elektrik/Pedal
Boyutlar (UxGxY) (mm) 1900X690X1135
Yerden Yüksekliği(mm) 135
Aks Arası (mm) 1335
Yüksüz Ağırlığı (kg) 112
Yakıt Tankı Kapasitesi (lt) 6,2
Ön Süspansiyon Teleskopik
Arka Süspansiyon Helezonik yay tek amortisör
Ön Fren Disk
Arka Fren Tanbur
Ön Lastik 170/70-12
Arka Lastik 120/70-12
Renk Mavi,Beyaz,Kahverengi
Akü 12V/7Ah
Azami Hız (km/h) 80 km/h
Maksimum Yük Kapasitesi (kg) 272
Yakıt Gösterge/Rezerv Musluk Yakıt Göstergeli
Vites Göstergesi Yok
Katalitik Konvertör Var
İç Lastik - Ön Tubeless
İç Lastik - Arka Tubeless

RENK SEÇENEKLERİ



Visal 125

Yolculuğunuzun
Vazgeçilmezi

KANUNİ

Kuruluşu 1950’li yıllara dayanır.

HIZLI İLETİŞİM

0850 209 6565
Tepeören Mah. Eski Ankara Asfaltı No:206 34940 Tuzla / İstanbul
Call Now Button