A2 Ehliyet ile Kullanılabilir
gri
mavi
kırmızı-renk-motor
A1 Ehliyet ile Kullanılabilir
gri-renk-motor
beyaz-renk-motor
mavi-renk-motor
A1 Ehliyet ile Kullanılabilir
kırmızı-renk-motor
mavi-renk-motor
gri-renk-motor
beyaz-renk-motor
yeşilbutton
B Sınıfı Ehliyet ile Kullanılabilir
kırmızı-renk-motor
mavi-renk-motor
moto-kahvrengi-renk
moto-siyah-renk
beyaz-renk-motor

Scooter Modelleri

Scooter Motor size neler katar ? Şehir trafiğinin yoğunluğundan fazla etkilenmemek, zaman kaybetmemek adına birçok sürücü scooter motorlara yöneliyorlar. Sevimli ve şirin görünümleriyle bu motosikletler, trafikte her geçen gün daha fazla kendilerini gösteriyorlar. Tasarım ve modelleriyle kadın ve erkek sürücülerin kalplerine dokunuyorlar.

 Hareket Özgürlüğü Sağlayan Scooter Motorlar

 Scooterler, küçük ebatlarıyla, otomatik vitesleriyle yollarda rahat hareket etme imkânı sunuyor. Her geçen gün mekanik ve görünüm bakımından kendini yenileyen scooter motor çeşitleri, vazgeçilmez ulaşım aracı olma yolunda hızla ilerliyorlar.

 Scooterler, yoğun şehir trafiğine pratik çözüm olarak öne çıksa da, sürüş keyfi ve yakıt tasarrufuyla da sürüşleri keyifli kılıyor. Şehir içi ve kısa mesafelerde kesintisiz, keyifli sürüş avantajı sunuyorlar. Güçlendirilen motor seçenekleriyle motor keyfini yaşamak isteyenlerin beklentilerini karşılıyorlar.

 Scooter Motor Özellikleri

  1.  Otomatik viteslidirler.
  2.  Düşük çaplı tekerlere sahiptirler.
  3.  Yakıt tüketiminde cimridirler.
  4.  Güçlü fren sistemine sahip olduklarından, güvenli sürüş sağlarlar.
  5.  Düşük emisyonlu egzoz sistemine sahip olduklarından, doğa ve çevre dostudurlar.
  6.  Ergonomik ve retro tasarımlarla her yaşa hitap edebiliyorlar.
  7.  Alt etekleri kapalı olduğundan çamurlu, sulu yollarda bacakların ıslanmasını, kirlenmesini önler.

 Kanuni Scooter Motor Modelleri

 Scooter motor deniline 50 ve 125 cc scooter modelleri akla gelmektedir. Yakıt cimrisi olmalarının yanı sıra sundukları maksimum performans ve rahatlık bakımından öncelikli olarak tercih edilen modellerdir.

50 cc Scooter Motor Modelleri

 Kanuni Trodon XS50: Klasik görünüme sahip Trodon S50 modelinin retro haline getirilmiş modelidir. Keskin olmayan hatlarıyla, özel aydınlatma tasarımlarıyla tüm gençlerin kalbine hitap ediyor. Trodon S50 ile genel olarak aynı özelliklere sahip olsa da 3.13 HP – 7500 d/d maksimum güç, 3.3 Nm – 5500 d/d maksimum torkla farkını gösteriyor.

 125 cc Scooter Motor Modelleri

 Kanuni Resa 125: Keskin hatlarıyla, yarış motoru tasarımıyla klasik scooterlerden ayrılmaktadır. İleri teknolojiyle üretilen model, birçok beklentiyi karşılıyor. Euro N5 motoruyla yakıt tasarrufu sağlıyor. 9,11 HP – 8000 d/d maksimum güç, 8,6 Nm – 6500 d/d maksimum torkuyla yüksek performans elde ediyorsunuz. Tüm gövdeyi saran koruyucu demirle de can güvenliğini sağlıyorsunuz.

 USB şarj girişi, geniş bagaj alanıyla birçok istek ve ihtiyacınız da düşünülmüş. Modelin gri, beyaz, mavi renkleri mevcuttur. Bu motosikleti A1, A2, ve A sınıfı ehliyetlerle kullanabiliyorsunuz.

 Kanuni Mati 125: İkonlaşmış klasik scooter modelinin hatları daha yuvarlatılmış, spor tasarım hale getirilmiş modelidir. Keskin ve spor hatlarıyla birçok gencin ilgisini çekmektedir. Sunduğu düşük yakıt tasarrufu ve yüksek performansla beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Beyaz, gri, kırmızı, mavi renk seçenekleri bulunuyor. Mati 125 sayfamızdan detaylı inceleme yapabilirsiniz.

 

 Scooter Motor Fiyatları

 50 ve 125 cc modeller fiyatlarıyla da sürücülerin takdirini kazanmaktadır. Muadillerine göre scooter fiyatları daha avantajlıdır. Fiyatlar ve modeller hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://www.ekuralkan.com/ adresine giriş yapabilirsiniz. Modeller büyük ödeme kolaylığı ve cazip fiyatlarla satılmaktadır. Bütçenizi zorlamadan, uygun ödeme koşullarıyla istediğiniz modeli alıp, ister işinizde isterseniz özel hayatınızda hemen kullanabilirsiniz.